רוצה להתחיל לרקוד?  054-759-4078
קורס בצ'אטה למתחילים
header title section

קורס טכניקה

חולמים להתמקצע בבצ'אטה? עכשיו אתם יכולים!

פתחנו קורס טכניקה אצלנו, באקדמיית BeBachata – האקדמיה הישראלית הראשונה ללימודי בצ'אטה בישראל!

למי מתאים קורס טכניקה?

קורס טכניקה מתאים למי שנמצא בחודשים הראשונים בעולם הריקוד ויודע צעדי בסיס, אלמנטים בסיסיים ומעוניין לחזק ולהעשיר את הידע הטכני שלו והרפרטואר התנועתי וההובלתי. קורס זה נבנה במיוחד כדי ללמד אנשים בצורה הכי איכותית שאפשר, בקבוצה קטנה ועם תוכן וההדרכה הכי מקצועית. במסגרתו אנחנו מבטיחים לכם את הלמידה הכי איכותית ומהנה שיש. בקורס זה אנחנו מתרכזים בדגשים החשובים שיהפכו אותך מרקדני רחבה ממוצעים לכוכבים, כאלה שיעמדו בתור כדי לרקוד איתם. נעבוד כמה פרמטרים עיקריים וחשובים ביותר.

✔️ תנועתיות גוף
✔️ עבודת רגליים

✔️ הובלה ומובלות

יחד עם זה נעבוד על עוד המון כלים שישפרו את היכולות שלך כבר מהשיעור הראשון וישפיעו על כל הריקוד וההנאה שלך, וכמובן של הפרטנר/ית שלך מהריקוד. במידה וחשבתם שצריך כישרון ריקוד מיוחד או קואורדינציה כדי להפוך להיות רקדני או רקדניות בצ'אטה ברמה גבוהה – תחשבו שוב… כל אחד ואחת יכול ויכולה לרקוד בצ'אטה באופן מושלם – גם ילדים וגם מבוגרים שרוצים לרקוד, זאת משום שבמדובר בשיטת טכניקת ריקוד שאותה אפשר ללמוד מהבסיס צעד אחר צעד, גם אם אין לכם ניסיון.

למי מכם שיסיים את קורס הטכניקה תינתן האופציה להמשיך את תהליך הלימוד שלו בקבוצת המתקדמות יותר של BeBachata ובקבוצות הלימוד של אופיר ועופרי.

באקדמיית בי בצ'אטה אנחנו מציעים מגוון מסלולים שונים וארוכי טווח לשיפור וקידום של רקדנים! כל הרקדנים שעברו במסלולים שלנו היום נחשבים מהרקדנים הטובים בארץ! בקורסים שלנו אתם תעמיקו את הידע שלכם, תמשיכו תהליך פיתוח איכותי בהדרכה הכי מקצועית בארץ ותהיו חלק מקהילה איכותית של רקדנים מעולים! את העקרונות הבסיסיים של ההובלה תלמדו לפי השיטה של אופיר ועופרי שנלמדת בBeBachata בלבד יחד עם מדריכים מצוות BeBachata שרוקדים ומלמדים באותה השיטה.

מחכים לראותכם בקורס!

להרשמה ולפרטים נוספים השאירו פרטיכם ונחזור אליכם.

כלי נגישות