רוצה להתחיל לרקוד?  054-759-4078
קורס בצ'אטה למתחילים
header title section

ריקוד חתונה

להפתיע ביום המושלם בחייכם עם ריקוד חתונה בסגנון בצ'אטה

אצלנו לומדים מהרקדנים הכי טובים בסצינה! אופיר ועופרי בונים בעצמם את הכוראוגרפיות בהתאמה אישית לחתן והכלה, לכל רמה! הלמידה מיועדת לרמת היכולות של הזוג והם לומדים בשיטה שתאפשר להם לבצע את הריקוד בצורה הטובה ביותר. גם אם אתם מגיעים ללא רקע בכלל – אתם תצאו עם ריקוד חתונה בכוראוגרפיה נפלאה ועם יכולות ריקוד שיאפשרו לכם לזרוח ברגע הכי בלתי נשכח שלכם!

עבור בני זוג רבים חווית החתונה היא חוויה שאותה הם לא יישכחו לעולם. הרגע הזה הוא הרגע שבו בני הזוג הופכים להיות באופן רשמי בעל ואישה כדת וכדין. בחתונה עצמה יכולות להיות המון חוויות מאחדות וריקוד החתונה הוא אחד מרגעי השיא האלו. ריקוד חתונה הוא ריקוד שאותו בני הזוג רוקדים באמצע הערב, כאשר האורחים נמצאים מסביבם. ישנם זוגות שבאמצעות הריקוד הזה מבדילים את החתונה שלהם לעומת חתונות אחרות. 

אין לכם מה להיכנס ללחץ, אינכם צריכים להיות רקדנים מדופלמים כדי לרקוד את ריקוד החתונה. ההפך הוא הנכון במקרה הזה, הלמידה עצמה היא זאת שהופכת את החוויה לבלתי נשכחת. ריקוד חתן כלה בחתונה יכול להפוך את החתונה שלכם לכזאת שכולם הולכים לזכור אותה ולדבר עליה.

כיצד מתכוננים לקראת ריקוד חתונה?

אחד הדברים החשובים שכדאי לדעת לפני שמתחילים ללמוד את הצעדים הראשונים של ריקוד החתונה זה שאתם לא לבד. כמוכם גם רבים אחרים הגיעו לרגע שבו הם מבינים שעליהם ללמוד איך לעשות את הצעדים הראשונים ברחבת הריקודים כדי שהכל ילך לפי הספר, וכולם יצאו מרוצים. החדשות הטובות הן שכל אחד ואחת מכם יכולים ללמוד איך לרקוד עם בן או בת הזוג שלכם ללא כל חשש. שיעורי ריקוד החתונה בסגנון בצ'אטה נבנה בהתאמה אישית עבורכם, כך שתוכלו לצאת עם סל מעשי של כלים וטכניקות לריקוד זוגי ביום חתונתכם.

אפשר להבין את תחושת הלחץ לפני תחילת הריקוד, לרוב בני הזוג אין את הידע בתחום הזה. נדיר מאוד שמגיעים זוגות שיודעים לרקוד, כך שאתם מתחילים במקום טוב כמו כולם. ריקוד חתן כלה ידרוש הכנות של מספר שבועות, במהלך ההכנות ילמדו בני הזוג את התנועות. ההמלצה היא להגיע לסטודיו מקצועי שאת השיעורים מעבירים מורים מיומנים. לרוב מגיעים כחודשיים עד שלושה חודשים לפני החתונה כדי ללמוד כמו שצריך ולהרגיש בטחון ונוחות ברגע האמת. 

נדגיש כי ההכנות לריקוד החתונה חשובות לא פחות מאשר הריקוד עצמו בחתונה. הרי הלמידה של התנועות יחד עם בן או בת הזוג הופכים את העניין למרגש במיוחד. יש זוגות שמספרים כי בזכות החוויה הזאת, החתונה עצמה הפכה להיות מיוחדת פי כמה. תוכלו אפילו להכיר עוד צדדים בבן או בבת הזוג במהלך הלמידה של הריקוד. מתי בעתיד יצא לכם ללמוד ריקוד עם הבעל או עם האישה שלכם? תזכרו כי מדובר על חוויה שככל הנראה לא תחזור על עצמה שוב.

וילה בי בצאטה
חוג ריקוד למבוגרים בי בצאטה

אילו סגנונות רוקדים בריקוד לחתונה?

הבחירה לגבי סגנון הריקוד היא ככל הנראה הבחירה הכי חשובה אותה נעשה. החדשות הטובות הן שאתם לא צריכים לעשות את הבחירה לגמרי לבד. בשביל זה יש את המומחים בסטודיו שיעזרו לכם לבחור את הסגנון שישב עליכם כמו כפפה ליד. מרבית הזוגות הולכים על ריקוד סלואו קלאסי, כזה שמביא איתו גם טוויסט במהלכו. ניתן יהיה לשדרג את הריקוד הבנאלי בכל מיני תוספות מעניינות. 

ישנם בני זוג שרוצים ריקוד חתונה שונה לחלוטין, ניתן יהיה לבנות להם כוריאוגרפיה באופן אישי. הדבר הכי חשוב הוא שבני הזוג ירגישו כי הריקוד מציג את עצמם בצורה הכי טובה שיש. איפה תוכלו להתחיל לימוד ריקוד חתונה לקראת היום הגדול? סטודיו בי בצ׳אטה הוא המקום שבו תוכלו ללמוד ולהתאמן לקראת ריקוד החתונה. את הסטודיו מנהלים אופיר ועופרי שמחזיקים בתואר אלופי העולם, כך שיש לכם על מי לסמוך!

למה דווקא אנחנו?

היי אנחנו אופיר ועופרי, אלופי העולם בריקוד בצ'אטה והרקדנים הבינלאומיים המעוטרים ביותר בישראל לריקוד בצ'אטה. כיום אנחנו מדריכים זוגות צעירים ויחידים את סודות ריקודי הבצ'אטה בבית הספר שהקמנו "בי-בצ'אטה" בליווי מקצועי של הצוות המדהים שלנו. אנחנו מאמינים שכל אחד יכול לרקוד! לכן, אם אתם מחפשים צוות מדריכים מקצועי שילמד אתכם טכניקות פרטקיות לריקוד בצ'אטה ליום חתונתכם, אנחנו כאן בשבילכם!

פורים בבי בצאטה

מתחתנים בקרוב ורוצים להפציץ בריקוד סלואו? דברו איתנו!

כלי נגישות