רוצה להתחיל לרקוד?  054-759-4078
קורס בצ'אטה למתחילים
header title section

ריקוד בצ'אטה

הדעה הרווחת היא כי בשביל להתחיל לרקוד בצ'אטה ישנו צורך להגיע עם ידע קודם. ריקוד בצ'אטה לא דורש מכם ידע קודם, וכיום תוכלו ללמוד את כל התנועות השונות מאפס. כל מה שאתם צריכים לעשות זה רק לבחור את המקום הנכון ללכת ללמוד שיעורי בצ'אטה. ברגע שיהיו לכם את המורים הנכונים יהיה קל מאוד לעלות על דרך המלך. צעד אחר צעד תלמדו את כל הפרמטרים השונים שמייחדים את הריקוד הזה. בסופה של הדרך תמצאו את עצמכם רוקדים לבד מבלי שתקבלו עזרה מאנשי מקצוע אחרים. כך שאם עד כה חשבתם כי חובה להגיע עם ניסיון קודם, המציאות עשויה להפתיע אתכם לטובה.

למה יותר ויותר אנשים נכנסים לעולם הריקוד?

גם אנשים שמרגישים שאין להם חוש קצב משובח יכולים למצוא את עצמם רוקדים ללא סיבה. כולנו מוצאים את עצמנו מזיזים את הגוף כאשר ישנו מאורע חגיגי או אירוע מיוחד. אם כבר להזיז את הגוף, מוטב לעשות זאת בטכניקה הנכונה לכם. ריקודים אלו הפכו להיות למבוקשים מאוד בקרב אנשים שונים שרוצים ללמוד ריקוד. אם אתם רוצים להתחיל ללמוד לרקוד באופן קצת אחר יכול מאוד להיות כי זוהי הבחירה הנכונה. אז מה הופך את הריקודים הלטיניים למבוקשים בהשוואה לסגנונות אחרים? בדיוק על השאלה הזאת אנו הולכים לדבר. כך שתוכלו לבחור את סגנון הריקוד שיהיה הסגנון הנכון לכם.

ריקוד בצ'אטה לטיני מגביר את התשוקה

ריקוד בצ'אטההבצ'אטה התוססת שהגיעה אלינו היישר מהרפובליקה הדומיניקנית, סוחפת אחריה אלפי רקדנים ורקדניות בישראל כל שנה, שרוצים להיות חלק מחוויית ריקוד דינמית, אינטימית, קצבית ומטלטלת שמזניקה את האנרגיה, מקפיצה את שמחת החיים ומשאירה אתכם עם חיוך על הפנים. הבצ'אטה היא לא עוד ריקוד, היא חוויה אנרגטית מעצימה ואנשים הבוחרים לחוות אותה, נהנים מהמון יתרונות.

על אף היותו ריקוד חושני שהתשוקה בו בולטת, אינכם מוכרחים להגיע עם בן או בת זוג. יש כאלה שמכירים בסטודיו שבו הם מתאמנים את הפרטנר או הפרטנרית שלהם לריקוד. זה לא אומר שבהכרח חייבת להתהוות זוגיות בין הרקדנים על מנת שיהיה אפשר להנות ממנו. בחלק גדול מאוד מהמקרים דווקא בגלל שמדובר על אנשים זרים, הסקרנות היא הרבה יותר גדולה. קורס בצ'אטה יאפשר לכם להכיר כל מיני אנשים שונים שהם יכולים להיות הפרטנרים הקבועים שלכם.

מדובר על ריקוד שלמראית עין נראה דומה לכל מיני ריקודים לטיניים אחרים. עם זאת מדובר על סגנון מסוים שמביא איתו את הייחודיות שלו בשונה מסגנונות ריקוד אחרים. כל מי שרוקד את הסגנון הזה מסגל לעצמו תנועות שונות שלא נמצאות בריקודים לטיניים אחרים. לפיכך אם נמאס לכם לרקוד סגנון ריקוד מסוים, זוהי בהחלט יכולה להיות הכתובת שלכם. מעבר לכך מדובר על סגנון שמביא איתו תשוקה אמיתית ויחסים קרובים מאוד בין הרקדנים. עבור רקדנים התשוקה והאינטימיות היא חלק בלתי נפרד מהריקוד, בטח אם רוצים להעביר מסר חזק. הריקוד הזה מביא איתו מסר אמיתי שמאוד קשה לפספס אותו, עד כמעט בלתי אפשרי.

היכן כדאי ללמוד לרקוד בצ'אטה?

השאלה המרכזית שאתם צריכים לשאול את עצמכם היא היכן כדאי לכם ללמוד ריקוד בצ'אטה. זה נכון שיש לא מעט מקומות שונים, אך המשימה שלכם תהיה למצוא את המקום האידיאלי. מקום שיאפשר לכם ללמוד את כל רזי הריקוד על בוריו, כך תוכלו להביא את הכישורים שלכם לשטח. סטודיו בי בצ'אטה הוא המקום בו תוכלו ללמוד את הריקוד הזה ברמה הגבוהה ביותר. אופיר ועופרי הם המייסדים של הסטודיו, כך שתוכלו לסמוך עליהם בעיניים עצומות. הם אלופי עולם שזכו בתחרויות בינלאומיות רבות. מעבר לכך הם הגיעו לחצי גמר בתכנית GotTalent בישראל והיחס האישי שהם מעניקים לכל אחד הוא משהו שלא תראו בכל מקום.

רוצים להתחיל ללמוד לרקוד בצ'אטה?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

כלי נגישות