רוצה להתחיל לרקוד?  054-759-4078
קורס בצ'אטה למתחילים

סדנת ריקוד

בכל פעם שאתם שומעים מוזיקה הגוף מתחיל להתנועע מבלי שתהיה לכם שליטה? יכול להיות שהגיע הזמן להתחיל ללמוד לרקוד. סדנת ריקוד היא דרך מעולה ללמוד סגנונות שונים של ריקוד בצורה כיפית ומהנה. אף אחד לא צריך להיות רקדן מנוסה לפני שהוא מתחיל ללמוד סגנונות ריקוד שונים. דווקא היעדר הידע זה מה שהופך את התוצאות הסופיות לתוצאות יוצאות מגדר הרגיל.

סדנאות ריקוד מיועדות לכולם, גברים ונשים כאחד יכולים להנות מהן. לאחר שתסיימו את הסדנה יהיה לכם את הביטחון הנדרש להתנועע בחופשיות בכל מקום. תוכלו לעשות זאת באירועים חברתיים, באירועים משפחתיים או אפילו סתם בבית לגמרי לבד. ברגע שתתחילו להזיז את הגוף תראו כמה אנרגיות טובות זה מכניס לכם. אין דרך יותר טובה להעביר את הזמן הפנוי מאשר בסדנה מיוחדת לריקוד.

למה כדאי להירשם לסדנאות ריקוד?

יש המון סיבות שישכנעו אתכם כי סדנה לריקוד היא המקום המושלם בשבילכם. קודם כל בסדנת ריקוד תוכלו לעשות את מה שאתם הכי אוהבים לעשות – להתנועע בחופשיות. בעוד במקומות אחרים תצטרכו לדפוק חשבון, בסדנה תוכלו לעשות זאת בצורה חופשית בלי פשרות. בו בזמן יש כאלה שרואים בסדנאות ריקוד כתחביב חדש אותו הם יכולים לפתוח.

המון גברים ונשים שמצאו סדנת ריקוד מספרים כי היא פתחה שינתה את חייהם מקצה לקצה. בו בזמן חשוב לזכור כי סדנה כזאת יכולה להיות מעולה להכנה לריקוד לחתונה או לכל אירוע אחר. הרי היום בכל אירוע מי שחוגג חייב לדעת איך לרקוד כמו שצריך מבלי להרגיש אי נעימות. בין כל אלה תוכלו לשמוע על אלה שרואים בסדנה הזאת כאמצעי לשמירה על הבריאות. ריקודים באופן קבוע עוזרים להזיז את הגוף ולהרגיש טוב יותר עם עצמנו.

איך בוחרים סדנת ריקוד מתאימה?

סדנאות ריקוד מציעות מגוון רחב של סגנונות ומגוון רחב של אפשרויות על הפרק. אתם תהיו אלה שאמורים לעשות את הבחירה שתהיה נכונה ומתאימה לכם באותה נקודת זמן. יש כאלה שיעדיפו לרקוד בסגנון אחד, אחרים יעדיפו לרקוד בסגנון אחר. השיקול חייב להיעשות קודם כל לפי העדפה האישית שאיתה אתם מגיעים ועליכם תירשמו לסגנון הריקוד המועדף עליכם. תוכלו לצפות בתמונות וסרטונים מתוך סדנאות הריקוד שלנו בפייסבוק: האקדמיה הראשונה לבצ'אטה בישראל

יתרונות של סדנת ריקוד בצ'אטה

  • האפשרות לחוות חוויה זוגית מאחדת, משחררת ותנועתית.
  • ניתן להנות גם כיחיד, להכיר ולהתאהב בעולם המיוחד של ריקוד הבצ'אטה.
  • כניסה והשתלבות במסגרת חברתית ותומכת לאורך זמן.
  • מתאים לכל גיל, מילדים עד מבוגרים – כולם יכולים להנות!

המומחים של אקדמיית בי בצ'אטה יעזרו לכם לעשות את הבחירה הנכונה בשבילכם. בסטודיו תוכלו ללמוד את הריקוד כך שהחוויה תהיה כזאת שלא תוכלו לשכוח לעולם! את הסטודיו מנהלים אופיר ועופרי שזכו בתחרויות בינלאומיות רבות בניהן גם אליפות העולם. צרו איתנו קשר עוד היום להרשמה!

כלי נגישות