רוצה להתחיל לרקוד?  054-759-4078
קורס בצ'אטה למתחילים
header title section

אודותינו

אודותינו

אם חשבתם שצריך "כישרון ריקוד מיוחד" או קואורדינציה כדי להפוך לרקדני ורקדניות בצ'אטה מוכשרים, תחשבו שוב… האמת היא שכל אחד ואחת יכול ויכולה לרקוד בצ'אטה באופן מושלם משום שבמדובר בשיטה – טכניקת ריקוד שאותה אפשר ללמוד מהבסיס צעד אחר צעד. גם אם אין לכם ניסיון כלל.

"אנו מאמינים שריקוד היא דרך מצוינת להתחבר מחדש לעצמך, להתחבר לאנשים אחרים ועם הזמן לבנות ביטחון עצמי שישפיע על כל התחומים בחייך"

אופיר ועופרי, המאסטרים של עולם הבצ'אטה, הקימו את Be Bachata – בית הספר ללימודי בצ'אטה מקצועיים, מתוך רצון אמיתי לאפשר לכל אחד ואחת שרוצה לקחת חלק בחוויית ריקוד מעצימה, מחשמלת, משחררת ומהנה וללמוד באופן מדויק – שלב אחר שלב לרקוד ולהפוך לרקדני בצ'אטה מוכשרים. מדובר בקורס ללימודי בצ'אטה הראשון המקצועי והמוביל ביותר בישראל, המלמד על פי שיטת לימוד ייחודית הנשענת על ניסיונם העשיר הן מלימוד המתודה שלהם לאלפי רקדנים ברחבי הגלובוס, הן מההופעות הרבות בהן השתתפו בארץ ובעולם, ומהדרך הייחודית שעברו אופיר ועופרי בעולם הבצ'אטה.

מדובר בשיטת לימוד ייחודית בקבוצה של עד 20 משתתפים המשלבת אלמנטים מקצועיים ייחודיים ומקנה למשתתפים כלים, טכניקות ומיומנויות ריקוד מקצועיות ביותר המאפשרים גם לרקדנים חסרי ניסיון או ידע כלל להתחיל להזיז את הגוף ולרקוד בחופשיות.

אנחנו אתכם לאורך כל הדרך, יד ביד! האווירה המשפחתית החמה בסטודיו הייחודי שלנו יחד עם צוות המדריכים המקצועי שלנו המורכב מרקדנים מדהימים עם רזומה עשיר ביותר, יאפשר לכם לרקוד בחופשיות ובנעימות תוך צבירת ביטחון ותחושת נינוחות לאורך כל הקורס.

תארי זכיות:

אלופי הארץ והעולם בבצ'אטה שנתיים ברציפות 2017-2018

גביע

מקום #1 Masters of Bachata, France, 2017

גביעמקום #2 אלופי העולם 2018 ב- BachataStars

גביעמקום #2 BCN Bachata Sensual, Spain 2019

גביעמקום #3 2017 World Finals Bachata Open

גביעמקום #3 2017 World BachataStars

גביעמקום #4 World BachataMasters 2017-2018

אודות-בית-ספר-בי-בצ'אטה
כלי נגישות